PREKIŲ PRISTATYMAS

 1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, gali pasinaudoti Pardavėjo teikiama prekių pristatymo paslauga arba atsiimti prekes Pardavėjo nustatytame prekių atsiėmimo punkte:
   

  Prekių pristatymo paslauga - gaukite užsakytas prekes tiesiai į namus

  Prekių atsiėmimas Pardavėjo prekių atsiėmimo punkte – atsiimkite prekes nemokamai

  1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

  2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, laikoma kad pristatymo paslauga atlikta, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

  3. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.

  4. Prekių pristatymo mokestis apskaičiuojamas kiekvienam užsakymui individualiai, priklausomai nuo pasirinktų prekių svorio, tūrio bei pristatymo vietos.

  5. Prekės, kurių svoris yra didesnis nei 20 kg, pristatomos tik iki gavėjo namo. Pardavėjas gavęs užsakymą apie tokias užsakomas prekes informuoja Pirkėją telefonu. Pirkėjo pageidavimu gali būti užsakoma didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių užnešimo iki durų paslauga – jos kaina skaičiuojama individualiai kiekvienu atveju. Jei Pirkėjas šios paslaugos neužsakė ir nepriėmė prekės prie namo, laikoma, kad pristatymo paslauga atlikta. Išlaidos už pakartotinį prekės pristatymą tenka Pirkėjui.

  6. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjui prekes per 3 (tris) darbo dienas nuo pinigų už prekes ir paslaugas patekimo į Pardavėjo banko sąskaitą.

  1.  Pirkėjas gali nemokamai atsiimti prekes darbo dienomis, parduotuvių darbo valandomis, adresu  Pramonės pr. 16, Kaunas

  2.    Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Patvirtinimas siunčiamas el. paštu.

  3.       Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu.

  4.  Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Pardavėjui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

 2. Nurodyti prekių pristatymo ir atsiėmimo punkte terminai netaikomi tais atvejais,  kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių likučio, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą ne vėliau kaip per 1 darbo dieną nuo užsakymo gavimo.
 3. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
 4. Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės, prekių pažeidimų (kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui) bei prekės komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.
 5. Pirkėjas pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė yra pažeista, privalo tai pažymėti siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, ir, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

APMOKĖJIMAS

Už prekes apmokėti galite tik bankiniu pavedimu pagal Jums suformuotą ir el. paštu atsiųstą išankstinę sąskaitą faktūrą.

Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti Jums suteiktą užsakymo numerį (nenurodžius užsakymo numerio, negalėsime identifikuoti užsakymo ir pradėti jį vykdyti).

Prekės Pirkėjui rezervuojamos ir užsakymas pradedamas vykdyti tik Pardavėjui gavus apmokėjimą.


Minimalus prekių užsakymas 10.00 €

Krepšelis  

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Mokesčiai
0,00€ Viso

Kainos su mokesčiais

Krepšelis Pirkti